خانه
تماس با ما
    
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در آئین جشنواره سه زنگ طلائی انشاء ، کتابخوانی و گفتگو ؛
مدیرکل فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از ارزشمندترین تدبیرهای دولت تدبیر و امید احیای سه زنگ طلایی انشاء ، کتابخوانی و گفت و گو است.


مهدی علی اکبرزاده روز چهارشنبه در اولین جشنواره علمی، فرهنگی سه زنگ طلایی در تبریز اظهار کرد: احیای برخی درس های فراموش شده از جمله باارزش ترین و اثرگذارترین کار دولت یازدهم می باشد که فقط ما بزرگترها لذت آن را می دانیم و الان تقریبا فراموش شده است.
پاشائی در جشنواره سه زنگ طلائی گفت:
تربیت شهروند فکور،اخلاقی و آماده برای زندگی شاداب جزو رسالت آموزش و پرورش است.


در جشنواره سه زنگ طلائی انشاء،کتابخوانی و گفتگو؛مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: آموزش و پرورش رسالتی جز تربیت شهروند فکور،اخلاقی و آماده برای زندگی شاداب ندارد و در این راستا فعالیت های این نهاد بسوی کیفیت بخشی فرایند تعلیم و تربیت است.
به مناسبت هفدهمین دوره ی انتخابات شوراهای دانش آموزی؛
وزیرآموزش وپرورش پیامی صادر کرد.


دکتر فانی وزیرآموزش وپرورش به مناسبت هفدهمین دوره ی انتخابات شوراهای دانش آموزی پیامی صادر کرد.

همایش تقدیر از مشار کت اولیاء به مناسبت روز ملی خانواده


به مناسبت روز ملی خانواده ،همایش تقدیر از مشار کت اولیاء ومربیان در اداراه کرد مدارس استان با حضور مدیرکل آموزش وپرورش ،روسای نواحی پنجگانه تبریز وجمعی از اولیاء دانش آموزان برگزار شد.

نشست خبری دبیر اولین جشنواره سه زنگ طلائی برگزار شد .


بدنبال پیام بازگشائی ریاست محترم جمهور در آغاز سالتحصیلی 93-92 مبنی بر احیای سه زنگ طلائی انشاء ، کتابخوانی و گفتگو ، دبیرخانه احیای سه زنگ در آذربایجانشرقی تشکیل گردید از برنامه های اجرائی این دبیرخانه برگزاری جشنواره در این زمینه بود.
در دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان با نمایندگان مجلس دانش آموزی؛
پاشائی : در سیاستهای کلان آموزش و پرورش ،بحث مشارکت پذیری استفاده از استعدادهای مجلس دانش آموزی ظرفیتی بزرگ برای آموزش و پرورش است.


در آستانه انتخابات شوراهای دانش آموزی جعفر پاشائی مدیر کل آموزش و پرورش در جمع صمیمی نمایندگان مجلس دانش آموزی حضور یافت و با ایشان به گفتگو پرداخت . نمایندگان مجلس دانش آموزی به بیان نکته نظرات خود پرداختند .
به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان؛
جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی پیامی صادر کرد.


به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان؛جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی پیامی صادر کرد.ایشان تکریم بازنشستگان را پشتوانه‌ای ارزنده برای استحکام بنیان های آموزشی و پرورشی دانست.
پیام وزیر بمناسبت هفته‌ی پیوند اولیا و مربیان و روز خانواده ؛
فانی : باور و اعتماد مردم به مشارکت ‌پذیری در آموزش و پرورش تقویت شود.


وزیرآموزش و پرورش با تبریک هفته پیوند اولیا و مربیان و روز خانواده بر ‌تربیت نسلی متعهد، خلاق، ماهر و کارآفرین در خدمت نیازهاى جامعه‌ی اسلامى تاکید کرد.

بازدید سرزده مدیر کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی


مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی به همراه رییس مرکز سنجش وزارت ،سرزده از دبیرستان وپیش دانشگاهی وهنرستان شهید مصطفی خمینی (ره) ناحیه 4 تبریز بازدید کرد.
مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی :
آبروی نظام تعلیم وتربیت ، منوط به حرکت وعملکرد مناسب ادارات سنجش می باشد.


مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی در افتتاحیه دوره آموزشی آمار وکاربرد آن در تحقیقات آموزشی که باحضور رییس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش برگزار شد، گفت : آبروی نظام تعلیم وتربیت ، منوط به حرکت وعملکرد مناسب ادارات سنجش می باشد.
پاشائی درجشنواره سه زنگ طلائی گفت :تربیت شهروند فکور،اخلاقی و آماده برای زندگی شاداب رسالت آموزش و پرورش است .
در آئین برگزاری جشنواره سه زنگ طلائی انشاء،کتابخوانی و گفتگو؛مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: آموزش و پرورش رسالتی جز تربیت شهروند فکور،اخلاقی و آماده برای زندگی شاداب ندارد و در این راستا فعالیت های این نهاد بسوی کیفیت بخشی فرایند تعلیم و تربیت است.19:161393/7/30 چهارشنبه

همایش تقدیر از مشار کت اولیاء به مناسبت روز ملی خانواده
به مناسبت روز ملی خانواده ،همایش تقدیر از مشار کت اولیاء در اداراه کرد مدارس استان با حضور مدیرکل آموزش وپرورش ،روسای نواحی پنجگانه تبریز وجمعی از اولیاء دانش آموزان برگزار شد.14:151393/7/29 سه شنبه

نشست خبری دبیر اولین جشنواره سه زنگ طلائی برگزار شد .
نشست خبری دبیر اولین جشنواره سه زنگ طلائی برگزار شد . بدنبال پیام بازگشائی ریاست محترم جمهور در آغاز سالتحصیلی 93-92 مبنی بر احیای سه زنگ طلائی انشاء ، کتابخوانی و گفتگو ، دبیرخانه احیای سه زنگ در آذربایجانشرقی تشکیل گردید از برنامه های اجرائی این دبیرخانه برگزاری جشنواره در این زمینه بود. 13:011393/7/29 سه شنبه

بازدید سرزده مدیر کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی
مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی به همراه رییس مرکز سنجش وزارت ،سرزده از دبیرستان وپیش دانشگاهی وهنرستان شهید مصطفی خمینی (ره) ناحیه 4 تبریز بازدید کرد.13:231393/7/27 يكشنبه

مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی :آبروی نظام تعلیم وتربیت ، منوط به حرکت وعملکرد مناسب ادارات سنجش می باشد.
مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی در افتتاحیه دوره آموزشی آمار وکاربرد آن در تحقیقات آموزشی که باحضور رییس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش برگزار شد، گفت : آبروی نظام تعلیم وتربیت ، منوط به حرکت وعملکرد مناسب ادارات سنجش می باشد.13:051393/7/27 يكشنبه

در مراسم افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای همزمان با سراسر کشور؛مدیرکل آموزش و پرورش استان :این المپیاد با رویکرد توسعه و ترویج ورزش همگانی،استعداد یابی در سنین پایین و توسعه ورزش قهرمانی اجرا می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان،مشاور معاون تربیت بدنی وزیر ،قره سیدی نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر،مدیرکل اموراجتماعی استانداری ،معاون اداره کل ورزش و جوانان،خانم حضرتی عضوشورای شهرتبریز ازمیهمانان مراسم افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای در هنرستان تربیت بدنی سعی بودند. 09:561393/7/27 يكشنبه

مشاور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش:المپیاد درون مدرسه ای بزرگترین رویداد فوق برنامه ای سالتحصیلی جدید است.
مرادی در مراسم افتتاحیه المپیاد دانش آموزی درون مدرسه ای در آذربایجان شرقی در هنرستان تربیت بدنی سعی یکی از مقوله های تاثیرگذار در جوامع امروزی را بحت تربیت بدنی دانست .15:071393/7/26 شنبه

یک روز بانشاط بدون کیف و کتاب
طاهر علمی ، معاون پرورشی و فرهنگی مدیر کل آموزش وپرورش استان در مراسم افتتاحیه کیفیت بخشی روزهای پنج شنبه که در مدرسه دخترانه ناموس آموزش وپرورش ناحیه2تبریزبرگزار شد، گفت: بیشتر استعداها و تواناییهای بالقوه دانش آموزان در برنامه های غیر رسمی شناسایی و شکوفا می شود.13:371393/7/26 شنبه

در جلسه مدیران مدارس آموزش وپرورش شهرستان میانه ؛جعفر پاشائی گفت : تغییر از نهضت کمیت به نهضت کیفیت برنامه اصلی و محوری آموزش و پرورش استان است.
در آستانه برگزاری المپیاد درون مدرسه ای ؛جعفر پاشائی مدیرکل آموزش و پرورش استان که بمنظور شرکت در مراسم افتتاحیه پروژه های آموزشی شهرستان میانه به این منطقه سفر کرده بود در جلسه مدیران مدارس شرکت نمود.18:191393/7/25 جمعه

آموزشگاه خیّر ساز بهشت امیر (بیاد مرحوم امیر میانجی )ویژه دانش آموزان استثنائی در شهرستان میانه افتتاح گردید.
رسیدن به قله های رفیع تعلیم و تربیت باید از مدارس ابتدایی شروع شود.
اجرای المیپاد ورزشی درون مدرسه ای بعنوان یکی از مهم ترین ماموریت های آموزش و پرورش ذکر شد.
جعفر پاشائی از تشکیل و راه اندازی شورای نظارت بر مدارس غیر دولتی در 39 ناحیه و منطقه استان خبر داد.
جعفر پاشائی مدیر کل آموزش و پرورش استان و رئیس کارگروه گفت:سرمایه انسانی به عنوان یکی از مهمترین سرمایه های عظیم کشور می تواند تمامی بحران ها را مدیریت کند.
سایت جدید اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان راه اندازی شد.
اباذر کاظمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان جلفا بعنوان مدیر پژوهشی برتر استان انتخاب گردید
جلسه کارگروه فرهنگی و آموزشی پدافند غیرعامل استان تشکیل شد
علمی معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان :اردوهای راهیان نور نقطه عالی و عملی تربیت است
پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان: فیلم سازان کودک و نوجوان با ساختن فیلم های کوتاه و مستند احیای دریاچه ارومیه اداره کل آموزش و پرورش استان را در زمینه فرهنگ سازی یاری نمایند.
المپیاد ورزشی درون مدرسه ایی از 26 مهرماه در استان شروع خواهد شد.
برگزاری گردهمائی مربیان قرآن مدارس شاهد با حضور مولف کتاب قرآن
مجموعه آموزش و پرورش استان اعم از دانش آموزان و فرهنگیان با تمام توان و اقدامات اساسی در حوزه های آموزش و فرهنگ سازی اصلاح الگوی مصرف آب و کمک به احیای مجدد دریاچه ارومیه وارد عمل شده و نیروها و امکانات خویش را در این مسیر بسیج می نماید.
شورای فرهنگی اجتماعی احیای دریاچه ارومیه باحضور استاندار و مدیرکل آذربایجانشرقی تشکیل جلسه داد.
پاشائی: مشاوران در امید آفرینی ، ایجاد انگیزه تدریس در معلمان ، انگیزه تحصیل در دانش آموزان و مقابله با آسیب های اجتماعی نوپدید می توانند نقش اساسی داشته باشند.
بیشتر
قابل توجه همکاران محترم شاغل و بازنشسته
اطلاعیه شرکت لیزینگ رایان سایپادرخصوص واگذاری خودرو ازانواع قرارداداجاره به شرط تملیک یااعتباری باشرایط و ضوابط مربوطه

نحوه ارسال عکس و اصلاح شماره تلفن دانشجویان متعهد خدمت ورودی سال 1391 و 1392 سهمیه استان آذربایجان شرقی
اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در خصوص نحوه ارسال عکس و اصلاح شماره تلفن دانشجویان متعهد خدمت ورودی سال 1391 و 1392 سهمیه استان آذربایجان شرقی

مجوز جابجایی نقل و انتقالات درون استانی
اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در خصوص مجوز جابجایی نقل و انتقالات درون استانی

اطلاعیه در خصوص تعیین محل خدمت پذیرفته شدگان اصلی طرح معلم وظیفه سال 1393 (سرباز معلم)
اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در خصوص تعیین محل خدمت پذیرفته شدگان اصلی طرح معلم وظیفه سال 1393 (سرباز معلم)

نخستین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد اقتصاد و فرهنگ
نخستین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد اقتصاد و فرهنگ
نتایج نقل و انتقالات اینترنتی درون استانی
آگهی انتخاب مدرس آموزش خانواده در استان
اطلاعیه اداره تعاون و امور رفاهی
اطلاعیه مراکز رفاهی جهت افطاری
فراخوان اولویت های پژوهشی سال 1393
بیشتر
آمادگی حوزه تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی برای اجراء طرح المپیاد درون مدرسه ایی در مدارس
حوزه تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی با تمام توان آماده اجرای طرح المپیاد درون مدرسه ایی در مدارس این استان می باشد.

ایمان،علم و تجربه سه عنصر مهم تربیتی است
معاونت فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در همایش معاونین پرورشی نواحی و مناطق استان سه عنصر مهم تربیبتی را ایمان ،علم و تجربه عنوان کرد.

مجلات رشد بهترین منبع کمک آموزشی در ایران/تشکیل تیم های درسی و آزمون های گروهی
معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش اداره کل در گرد همایی سرگروه های درسی اظهار کرد:مجلات رشد بهترین منبع کمک آموزشی در ایران بشمار می آید و تشکیل تیم های درسی در اداره بهتر کلاس کمک می کند و جایگزین کردن آزمون های گروهی به جای آزمون انفرادی استرس را از بین می برد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:1860 پایگاه تابستانی در سطح استان آذربایجان شرقی فعال بودند
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در مراسم اختتامیه فعالیت های تابستانی که بصورت نمادین در مدرسه دخترانه شاهد ناحیه 3 تبریز برگزار گردید از فعالیت 1860 پایگاه تابستانی خبر داد.

آموزش و پرورش چاره ای جز برنامه محوری ندارد
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جلسه ستاد پروژه مهر گفت: آموزش و پرورش چاره ای جز برنامه محوری ندارد.
بیست و یکمین پژوهشسرای دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در آموزش وپرورش ناحیه 2 تبریزافتتاح شد
نشست مشترک معاون سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش با مدیرکل صداوسیمای استان آذربایجان شرقی
تربیت صحیح بهترین راه حل مشکلات جامعه امروزی است
برون سپاری فصل مشترک آموزش و بازار کار است
طرح باسواد کردن اولیای بی سواد دانش آموزان بامشارکت جدی تمامی همکاران ومدیران محترم مدارس استان اجرا می شود
بیشتر
مدیرکل آموزش وپرورش:رسیدن به قله های رفیع تعلیم و تربیت باید از مدارس ابتدایی شروع شود.
درآیین افتتاحیه طرح آموزش شنای(سباح) دانش آموزان سوم ابتدایی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه (2) ،مدیرکل آموزش وپرورش عنوان کرد: رسیدن به قله های رفیع تعلیم و تربیت باید از مدارس ابتدایی شروع شود.12:471393/7/24 پنجشنبه

افتتاح مدرسه 9 کلاسه امید فردا با 14 میلیارد ریال اعتبار توسط بانک تجارت در اهر
با حضور مدیرعامل و معاونین و روسای شعب بانک تجارت و فرماندار و سایر مسئولین شهرستان و مدیرآموزش و پرورش ومعلمان و دانش آموزان مدرسه 9 کلاسه بانک تجارت در اهر افتتاح شد.10:291393/7/14 دوشنبه

معاون تربیت بدنی وسلامت :از اجرای طرح المپیاد درون مدرسه درمدارس استان خبر داد.
معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی در همایش کارشناس مسئولان وکارشناسان تربیت بدنی، بهداشت وسلامت مناطق ونواحی استان در جلفا گفت :این معاونت با تمام توان آماده اجرای طرح المپیاد درون مدرسه ایی در مدارس این استان می باشد.08:551393/7/10 پنجشنبه

افتتاح مدرسه چهارکلاسه خیرساز پژوهش پارام منطقه هریس
همزمان با آغاز سال تحصیلی وهفته دفاع مقدس ،مدرسه چهار کلاسه خیر ساز پژوهش پارام با حضور امام جمعه شهرستان ،مسئولین وخیرین مدرسه ساز افتتاح شد11:381393/7/9 چهارشنبه

برگزاری دوره توجیهی آموزشی انتقال با حضور معاون سواد آموزی مدیرکل آموزش وپرورش استان
دوره آموزشی - توجیهی آموزش دهندگان دوره انتقال با حضور 40 نفر از مربیان مناطق مرند،جلفا،شبستر،تسوج در شهرستان مرندتحت عنوان «بررسی و تحلیل و روش تدریس کتب دوره انتقال» یرگزار گردید09:131393/7/9 چهارشنبه
سایت جدید آموزش و پرورش شهرستان مرند بصورت آزمایشی راه اندازی گردید.
بیست و یکمین پژوهشسرای دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در آموزش وپرورش ناحیه 2 تبریزافتتاح شد
مدارس غیر دولتی نقش اساسی در آموزش و پرورش دانش آموزان دارند
کمیته توجیه و تبلیغ نقش بسزایی در بازگشایی مدارس دارد
طرح هجرت فرصتی برای مهارت آموزی دانش آموزان است
هر قدمی راکه برای شکوفایی استعداد های دانش آموزان لازم باشد ، برمی داریم
برگزاری سومین جلسه گروه بهبود کیفیت سواد آموزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بناب
اجرای طرح سلامت جسمانی نوآموزان درپایگاه های سلامت شهرستان مرند
اردوی یک روزه طرح صالحین پایگاه حوزه مقاومت شهید تجلایی منطقه ترکمانچای برگزار شد
برگزاری همایش نقش اولیا در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در بستان آباد
موفقیت دانش آموز زهرا ابراهیمی در دومین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته تبریز
سامانه فوق سریع امداد آبی توسط مخترعان مراغه ساخته شد
برگزاری مراسم کلنگ زنی ساخت مدرسه مرحوم مهندس امیر علیپور فرد
کلنگ زنی دبستان 6 کلاسه خیر ساز در شهرستان میانه
مسابقات رباتیک دانش آموزی ناحیه 5 تبریز برگزار گردید.
بیشتر

اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز
اداره آموزش و پرورش اسکو
اداره آموزش و پرورش آذرشهر
اداره آموزش و پرورش بستان آباد
اداره آموزش و پرورش شبستر
اداره آموزش و پرورش صوفیان
اداره آموزش و پرورش هریس
اداره آموزش و پرورش مهربان
اداره آموزش و پرورش خواجه
اداره آموزش و پرورش خسروشاه
اداره آموزش و پرورش گوگان
اداره آموزش و پرورش اهر
اداره آموزش و پرورش هوراند
اداره آموزش و پرورش ورزقان
اداره آموزش و پرورش خاروانا
اداره آموزش و پرورش خداآفرین
اداره آموزش و پرورش کاغذکنان
اداره آموزش و پرورش کلیبر
اداره آموزش و پرورش سراب
اداره آموزش و پرورش مراغه
اداره آموزش و پرورش عجبشیر
اداره آموزش و پرورش بناب
اداره آموزش و پرورش ملکان
اداره آموزش و پرورش مرند
اداره آموزش و پرورش جلفا
اداره آموزش و پرورش میانه
اداره آموزش و پرورش کندوان
اداره آموزش و پرورش ترکمانچای
اداره آموزش و پرورش هشترود
اداره آموزش و پرورش چاراویماق
اداره آموزش و پرورش عشایری
اداره آموزش و پرورش تیکمه داش
اداره آموزش و پرورش نظرکهریز
اداره آموزش و پرورش ایلخچی
اداره آموزش و پرورش تسوج

جمعه 2 آبان 1393   12:46:29
گزارش تصویری

نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی چیست؟
   
عالی
خیلی خوب
متوسط
ضعیف


Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.