خانه
تماس با ما
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در آستانه بازگشائی مدارس ؛
شورای آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی تشکیل یافت.


شورای آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی به ریاست دکتر جبارزاده استاندار تشکیل یافت.مسائل آموزش و پرورش استان و بازگشائی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وزیر آموزش و پرورش در همایش توجیهی پروژه مهر:
اول مهر روز ملی و نوروز دانش است.


وزیر آموزش و پرورش با بیان این که اقدامات اجرایی پروژه مهر از ماه ها قبل در ستاد و استان ها پیگیری شده است، گفت: پروژه مهر نماد برنامه ریزی، هدایت و سرپرستی، بسیج امکانات و منابع و نظارت،‌کنترل و ارزیابی است و اول مهر یک روز ملی و نوروز دانش است .
در آستانه بازگشائی مدارس
مهندس پور مهدی معاونت عمرانی استاندار از پروژه های عمرانی - آموزشی شهر جدید سهند بازدید کرد.


مهندس پور مهدی معاونت عمرانی استاندار بهمراه پاشائی مدیرکل آموزش و پرورش ، عیدی مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان ،علیخانی فرماندار اسکو ، مدیر عامل شهر جدید سهند و مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسکو از پروه های در حال ساخت شهر جدید سهند بازدید کرد.

ابلاغ سند انسداد بی سوادی به ادارات کل وفرمانداران


دکترجبارزاده استانداراستان آذربایجان شرقی سند انسداد بی سوادی را به ادارات کل استان وفرمانداران ابلاغ کرد.

بررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان اسکو با حضور دکتر فرهنگی نماینده مردم تبریز؛اسکو وآذرشهردر مجلس شورای اسلامی


مسائل و مشکلات شهرستان اسکو علی الخصوص شهر جدید سهند با حضور آقای دکتر فرهنگی نماینده محترم مجلس بررسی گردید.

مدیر کل آموزش وپرورش : استان آذربایجان شرقی درجذب پایه اول ابتدایی در سال تحصیلی 91-92 در کشور با 99.7 درصد رتبه سه کشور را به خود اختصاص داد.


مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: نرخ جذب خالص پایه اول ابتدایی در سال تحصیلی 91-92 در کشور 97.7 درصد بود که این استان با 99.7 درصد رتبه سه کشور را به خود اختصاص داد.

در اولین نشست مدیران کل آموزش و پرورش منطقه یک کشوری(شمال غرب) ؛ پاشائی مدیر کل استان آذربایجانشرقی بعنوان دبیر منطقه یک کشوری انتخاب شد .


در این نشست که با حضور دیمه ور معاون آموزش ابتدائی وزیر و حنیفی مشاور وزیر و مدیران کل آموزش و پرورش منطقه یک کشوری برگزار گردید پاشائی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی بعنوان دبیر منطقه یک کشوری انتخاب شد.

دکتر شبستری در اولین جلسه گردهمائی مدیران کل آموزش و پرورش منطقه یک کشوری گفت : بهترین زمان ایجاد زیرساخت های تربیتی مقطع ابتدائی می باشد و باید مسئولین آموزش و پرورش برنامه ریزی دقیقی برای این مقطع داشته باشند.


دکتر شبستری در اولین جلسه گردهمائی مدیران کل آموزش و پرورش منطقه یک کشوری گفت : بهترین زمان ایجاد زیرساخت های تربیتی مقطع ابتدائی می باشد و باید مسئولین آموزش و پرورش برنامه ریزی دقیقی برای این مقطع داشته باشند.چراکه آ موزش و پرورش به خصوص در دوره ابتدایی از عمده ترین پارامترهای سنجش توسعه و پیشرفت کشورهاست.

معاون آموزش ایتدایی وزیر آموزش و پرورش: 58درصد جمعیت دانش آموزی را دوره ابتدایی پوشش می دهد


معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران کل آموزش و پرورش منطقه یک کشور در تبریز گفت:از بین 12میلیون و 600 هزار دانش آموز حدود 7میلیون و 200نفر دانش آموز دوره ابتدایی هستند که بخش قابل توجهی از جمعیت دانش آموز کشوری را پوشش می دهند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی گفت : امروز زندگی به سبک اسلامی درمقابل زندگی به سبک غربی مطرح است.


در مراسم اختتامیه فعالیت های تابستانی کانون پرورشی فکری کودکان ونوجوانان دراردوگاه الغدیر جعفر پاشایی مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی گفت : امروز زندگی به سبک اسلامی درمقابل زندگی به سبک غربی مطرح است.
در آستانه بازگشائی مدارس ؛شورای آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی تشکیل یافت.
شورای آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی به ریاست دکتر جبارزاده استاندار تشکیل یافت.مسائل آموزش و پرورش استان و بازگشائی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.14:261393/6/25 سه شنبه

وزیر آموزش و پرورش در همایش توجیهی پروژه مهر: اول مهر روز ملی و نوروز دانش است
وزیر آموزش و پرورش با بیان این که اقدامات اجرایی پروژه مهر از ماه ها قبل در ستاد و استان ها پیگیری شده است، گفت: پروژه مهر نماد برنامه ریزی، هدایت و سرپرستی، بسیج امکانات و منابع و نظارت،‌کنترل و ارزیابی است و اول مهر یک روز ملی و نوروز دانش است . 22:291393/6/24 دوشنبه

در آستانه بازگشائی مدارس مهندس پور مهدی معاونت عمرانی استاندار از پروژه های عمرانی - آموزشی شهر جدید سهند بازدید کرد.
مهندس پور مهدی معاونت عمرانی استاندار بهمراه پاشائی مدیرکل آموزش و پرورش ، عیدی مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان ،علیخانی فرماندار اسکو ، مدیر عامل شهر جدید سهند و مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسکو از پروه های در حال ساخت شهر جدید سهند بازدید کرد.15:211393/6/24 دوشنبه

ابلاغ سند انسداد بی سوادی به ادارات کل وفرمانداران
دکترجبارزاده استانداراستان آذربایجان شرقی سند انسداد بی سوادی را به ادارات کل استان وفرمانداران ابلاغ کرد.11:321393/6/24 دوشنبه

بررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان اسکو با حضور دکتر فرهنگی نماینده مردم تبریز؛اسکو وآذرشهردر مجلس شورای اسلامی
مسائل و مشکلات شهرستان اسکو علی الخصوص شهر جدید سهند با حضور آقای دکتر فرهنگی نماینده محترم مجلس بررسی گردید.13:311393/6/23 يكشنبه

مدیر کل آموزش وپرورش : استان آذربایجان شرقی درجذب پایه اول ابتدایی در سال تحصیلی 91-92 در کشور با 99.7 درصد رتبه سه کشور را به خود اختصاص داد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: نرخ جذب خالص پایه اول ابتدایی در سال تحصیلی 91-92 در کشور 97.7 درصد بود که این استان با 99.7 درصد رتبه سه کشور را به خود اختصاص داد.10:351393/6/21 جمعه

در اولین نشست مدیران کل آموزش و پرورش منطقه یک کشوری(شمال غرب) ؛ پاشائی مدیر کل استان آذربایجانشرقی بعنوان دبیر منطقه یک کشوری انتخاب شد .
در این نشست که با حضور دیمه ور معاون آموزش ابتدائی وزیر و حنیفی مشاور وزیر و مدیران کل آموزش و پرورش منطقه یک کشوری برگزار گردید پاشائی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی بعنوان دبیر منطقه یک کشوری انتخاب شد.23:401393/6/20 پنجشنبه

دکتر شبستری در اولین جلسه گردهمائی مدیران کل آموزش و پرورش منطقه یک کشوری گفت : بهترین زمان ایجاد زیرساخت های تربیتی مقطع ابتدائی می باشد و باید مسئولین آموزش و پرورش برنامه ریزی دقیقی برای این مقطع داشته باشند.
دکتر شبستری خیابانی با بیان اینکه 40 درصد بیکاران جامعه را قشر تحصیل کرده تشکیل می دهد، گفت: فرار مغزها فقط خروج تحصیل کرده ها از کشور نیست، اینکه جوان نخبه و تحصیل کرده ما در کشور بماند و نتوانیم از ظرفیت آن استفاده کنیم نوعی فرار مغزهاست.وی در خصوص عملکرد آموزش و پرورش استان گفت : با وجودیکه آقای پاشائی مدت کمی است که در آموزش و پرورش استان حضور دارند ولی با خلاقیت و برنامه ریزی که داشته اند باعث تحولات عظیمی در این دستگاه عریض و طویل شده اند که بسیاری از زیرساخت های آموزش و پرورش را ترمیم بطوریکه اثرات آنها در آینده انشاءالله نمایان خواهد شد.21:561393/6/20 پنجشنبه

معاون آموزش ایتدایی وزیر آموزش و پرورش: 58درصد جمعیت دانش آموزی را دوره ابتدایی پوشش می دهد
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران کل آموزش و پرورش منطقه یک کشور در تبریز گفت:از بین 12میلیون و 600 هزار دانش آموز حدود 7میلیون و 200نفر دانش آموز دوره ابتدایی هستند که بخش قابل توجهی از جمعیت دانش آموز کشوری را پوشش می دهند.13:141393/6/20 پنجشنبه

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی: طرح آزمایشی˝یک روز با نشاط˝ در مدارس ابتدایی آذربایجان شرقی اجرا می شود
حوزه های علمیه در تامین امام جماعت مدارس به آموزش و پرورش کمک کنند
مهمترین وظیفه آموزش و پرورش توسعه فرهنگ نماز است
سند تحول بنیادین بدست معلمان محقق می شود.
مدیرکل آموزش وپرورش گفت : استان آذربایجان شرقی در سطح رشد جذب نسبت به پارسال مقام اول و در جذب بی سوادان رتبه سوم کشوری را کسب کرد.
رئیس جدید اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی منصوب شد
هدف آموزش و پرورش تربیت دانش آموزان در تراز جمهوری اسلامی است
سعادت دنیا و آخرت در عمل به آموزه های قرآن است
میزبانی 197717نفر روز توسط ستاد اسکان فرهنگیان آذربایجان شرقی
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از مدارس در حال احداث شهر جدید سهند
همایش مدرسان پایه های چهارم و هشتم استان آذربایجان شرقی
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با رئیس دانشکده فنی و حرفه ای
آمادگی کامل مناطق و نواحی آذربایجان شرقی جهت بازگشایی مدارس
برگزاری جلسه ستاد سوادآموزی در شهرستان میانه
دیدار معاون سواد آموزی با رییس سازمان بسیج سازندگی استان
بیشتر
مجوز جابجایی نقل و انتقالات درون استانی
اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در خصوص مجوز جابجایی نقل و انتقالات درون استانی

اطلاعیه در خصوص تعیین محل خدمت پذیرفته شدگان اصلی طرح معلم وظیفه سال 1393 (سرباز معلم)
اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در خصوص تعیین محل خدمت پذیرفته شدگان اصلی طرح معلم وظیفه سال 1393 (سرباز معلم)

نخستین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد اقتصاد و فرهنگ
نخستین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد اقتصاد و فرهنگ

نتایج نقل و انتقالات اینترنتی درون استانی
نتایج نقل و انتقالات اینترنتی درون استانی سال 93-94 اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام شد

آگهی انتخاب مدرس آموزش خانواده در استان
اطلاعیه اداره تعاون و امور رفاهی
اطلاعیه مراکز رفاهی جهت افطاری
فراخوان اولویت های پژوهشی سال 1393
اطلاعیه ثبت نام مدارس علوم و معارف اسلامی(صدرا)
اطلاعیه ثبت نام وبرگزاری آزمون ورودی رشته ادبیات وعلوم انسانی (پایه دوم متوسطه) استعدادهای درخشان
بیشتر
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:1860 پایگاه تابستانی در سطح استان آذربایجان شرقی فعال بودند
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در مراسم اختتامیه فعالیت های تابستانی که بصورت نمادین در مدرسه دخترانه شاهد ناحیه 3 تبریز برگزار گردید از فعالیت 1860 پایگاه تابستانی خبر داد.

آموزش و پرورش چاره ای جز برنامه محوری ندارد
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جلسه ستاد پروژه مهر گفت: آموزش و پرورش چاره ای جز برنامه محوری ندارد.

بیست و یکمین پژوهشسرای دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در آموزش وپرورش ناحیه 2 تبریزافتتاح شد
بیست و یکمین پزوهش سرای دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در بیست و یکمین روز مرداد ماه با حضور معاونت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان در آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز افتتاح شد.

نشست مشترک معاون سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش با مدیرکل صداوسیمای استان آذربایجان شرقی
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش طی نشستی با مدیرکل صداوسیمای استان آذربایجان شرقی درخصوص همکاری فی مابین درامرمهم سوادآموزی بحث وگفتگوکردند

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی: تربیت صحیح بهترین راه حل مشکلات جامعه امروزی است
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: تربیت صحیح، بهترین و موثرترین راه برای حل کردن مشکلات جامعه امروزی است.
برون سپاری فصل مشترک آموزش و بازار کار است
طرح باسواد کردن اولیای بی سواد دانش آموزان بامشارکت جدی تمامی همکاران ومدیران محترم مدارس استان اجرا می شود
دانش آموزان نخبه به پژوهش سراها هدایت شوند
باید از طرح هوشمندسازی مدارس استفاده بهینه شود
گردهمایی مدیران مدارس متوسطه عجب شیر با حضور معاون آموزش متوسطه استان
بیشتر
بیست و یکمین پژوهشسرای دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در آموزش وپرورش ناحیه 2 تبریزافتتاح شد
بیست و یکمین پزوهش سرای دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در بیست و یکمین روز مرداد ماه با حضور معاونت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان در آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز افتتاح شد.10:191393/5/25 شنبه

مدارس غیر دولتی نقش اساسی در آموزش و پرورش دانش آموزان دارند
مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: مدارس غیر دولتی نقش اساسی در راستای توسعه و بهبود آموزش و پرورش دانش آموزان دارند. 10:461393/4/21 شنبه

کمیته توجیه و تبلیغ نقش بسزایی در بازگشایی مدارس دارد
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مراغه در اولین جلسه کمیته توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر گفت: کمیته توجیه و تبلیغ نقش بسزایی در بازگشایی مدارس دارد. 10:161393/4/21 شنبه

مدیر آموزش و پرورش مرند: طرح هجرت فرصتی برای مهارت آموزی دانش آموزان است
مدیر آموزش و پرورش مرند گفت:طرح هجرت 3 به منظور استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان و مربیان بسیجی برای سازندگی و مهارت آموزی و نیز ایجاد اشتغال برای جوانان در ایام تعطیلات تابستان اجرا می‌شود. 12:231393/4/8 يكشنبه

هر قدمی راکه برای شکوفایی استعداد های دانش آموزان لازم باشد ، برمی داریم
نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی در آیین تجلیل از برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره دانش آموزی جابربن حیان گفت : هر قدمی که برای شکوفایی استعداد های دانش آموزان باشد را بر می داریم.10:241393/3/22 پنجشنبه
برگزاری سومین جلسه گروه بهبود کیفیت سواد آموزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بناب
اجرای طرح سلامت جسمانی نوآموزان درپایگاه های سلامت شهرستان مرند
اردوی یک روزه طرح صالحین پایگاه حوزه مقاومت شهید تجلایی منطقه ترکمانچای برگزار شد
برگزاری همایش نقش اولیا در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در بستان آباد
موفقیت دانش آموز زهرا ابراهیمی در دومین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته تبریز
سامانه فوق سریع امداد آبی توسط مخترعان مراغه ساخته شد
برگزاری مراسم کلنگ زنی ساخت مدرسه مرحوم مهندس امیر علیپور فرد
کلنگ زنی دبستان 6 کلاسه خیر ساز در شهرستان میانه
مسابقات رباتیک دانش آموزی ناحیه 5 تبریز برگزار گردید.
معلم خوش ذوق ملکانی توانست 34بازی بومی ومحلی منسوخ شده را احیاء ودرمدارس اجرا نماید
به روز بودن اطلاعات یکی از شاخصه های روابط عمومی فعال است
دومین خانه ریاضیات استان آذربایجان شرقی در شهرستان ملکان افتتاح شد
نشست کمیته فنی شورای آموزش و پرورش اسکو
مراسم کلنگ زنی (3) باب مدرسه در شهرجدید سهندآذربایجان شرقی
برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه و ایثارگران فرهنگی بستان آباد
بیشتر

اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز
اداره آموزش و پرورش اسکو
اداره آموزش و پرورش آذرشهر
اداره آموزش و پرورش بستان آباد
اداره آموزش و پرورش شبستر
اداره آموزش و پرورش صوفیان
اداره آموزش و پرورش هریس
اداره آموزش و پرورش مهربان
اداره آموزش و پرورش خواجه
اداره آموزش و پرورش خسروشاه
اداره آموزش و پرورش گوگان
اداره آموزش و پرورش اهر
اداره آموزش و پرورش هوراند
اداره آموزش و پرورش ورزقان
اداره آموزش و پرورش خاروانا
اداره آموزش و پرورش خداآفرین
اداره آموزش و پرورش کاغذکنان
اداره آموزش و پرورش کلیبر
اداره آموزش و پرورش سراب
اداره آموزش و پرورش مراغه
اداره آموزش و پرورش عجبشیر
اداره آموزش و پرورش بناب
اداره آموزش و پرورش ملکان
اداره آموزش و پرورش مرند
اداره آموزش و پرورش جلفا
اداره آموزش و پرورش میانه
اداره آموزش و پرورش کندوان
اداره آموزش و پرورش ترکمانچای
اداره آموزش و پرورش هشترود
اداره آموزش و پرورش چاراویماق
اداره آموزش و پرورش عشایری
اداره آموزش و پرورش تیکمه داش
اداره آموزش و پرورش نظرکهریز
اداره آموزش و پرورش ایلخچی
اداره آموزش و پرورش تسوج

سه شنبه 25 شهريور 1393   16:44:01

نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی چیست؟
   
عالی
خیلی خوب
متوسط
ضعیف


Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.