خانه
تماس با ما
    
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در دومین روز گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان ؛
پاشائی : بخاری های نفتی چکه ایی را خاموش و از رده خارج نمائید ، بنده تامین بخاری های استاندارد را تضمین می کنم.


دومین روز گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان که با حضور پاشائی مدیرکل آموزش و پرورش استان و عیدی مدیرکل نوسازی و تجهیزمدارس استان استان تشکیل گردید و بر اهمیت ایمن سازی سیستم گرمایشی مدارس تاکید گردید.
در دومین روز گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان ؛
لطف اله پور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خواستار همکاری تنگاتنگ آموزش و پرورش و دفاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مناطق استان شد.


در دومین روز گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین لطف اله پور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تشکیل گردید و در این گردهمائی لطف اله پور خواستار همکاری تنگاتنگ آموزش و پرورش و دفاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مناطق استان شد.
در دومین روز گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان ؛
دشتی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خواستار تشکیل مرکز حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در آموزش و پرورش شد.


در دومین روز گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان با حضور دشتی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تشکیل گردید و در این گردهمائی دشتی با تشکر از همکاری های آموزش و پرورش ،خواستار تشکیل مرکز حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در آموزش و پرورش شد.
در دومین روز گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان ؛
سردار نصرتی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خواستار تشکیل کارگروهی چند جانبه برای تامین سلامت دانش آموزان شد.


دومین روز گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان با حضور سردار نصرتی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد . سردار نصرتی طی سخنانی با اعلام اینکه 45000نفر معتاد شناسنامه دار در استان وجود دارد خواستار تشکیل کارگروهی چند جانبه برای تامین سلامت جسمانی ، روحانی ، علی و معنوی و مذهبی دانش آموزان شد.

روز دوم گردهمائی مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان


روز دوم گردهمائی مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان با حضور مهمانانی از دیگر ارگان ها و نهاد ها همراه بود.تشکیل کارگروهی چند جانبه برای تامین سلامت جسمانی ،روحانی ،علمی و معنوی دانش آموزان ، تشکیل مرکز حمایت از دانش آموزان نیازمند و همکاری تنگاتنگ آموزش و پرورش با کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مصوبات دومین روز گردهمائی بود.

استقبال از دانش آموزان برگزیده جشنواره جوان خوارزمی و طرح های پژوهشی برتر


دانش آموزان آذربایجان شرقی در جشنواره جوان خوارزمی خوش درخشیدند .نیما رجبی فام رتبه دوم کشور در رشته برق والکترونیک / آیت عباپور رتبه سوم کشوری در رشته پزشکی و زیست شناسی و در طرح های پژوهشی برتر کشوری علی جلال از ملکان با طرح آبیاری ماهواره ایی و امیر نادری با طرح احیای دریاچه ارومیه
پاشائی در گردهمائی مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان ؛
تکریم شان و منزلت معلمان و رضایتمندی آن ها باید در اولویت قرار گرفته و نهادینه گردد


گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با حضور سرکار خانم گرد معاون وزیر و رئیس سازمان مشارکت های مردمی و مدارس غیر دولتی، قره سید رییس مجمع نمایندگان استان و پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاونین و مشاورین و برخی ار روسای ادارات اداره کل و همچنین مدیران و رؤسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان در محل مرکز رفاهی و آموزشی شماره یک تبریز تشکیل گردید.
در گردهمائی مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان ؛
معاون وزیرآموزش و پرورش: بحث تمرکز زدایی و اعطای اختیارات بیشتر به مدیران از اولویت های سازمان است /کمیت های اثرگذار برافزایش کیفیت آموزشی باید شناسایی شود.


گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی با حضور سرکار خانم مهندس گرد معاون وزیر و رئیس سازمان مشارکت های مردمی و مدارس غیر دولتی در محل مرکز رفاهی و آموزشی شماره یک تبریز تشکیل گردید.
در آئین تنفیذ احکام شهرداران مدارس تبریز ؛
نجفی :مدیریت شهری امروز نیازمند مدیریت انسانهای دانا ، آگاه و هوشمند است که باید با آشنائی به علوم روز جرات و جسارت اجرای طرح های بزرگ را داشته باشند.


آئین تنفیذ احکام شهرداران مدارس تبریز با حضور پاشائی مدیرکل آموزش و پرورش استان ،نجفی شهردار کلانشهر تبریز و معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان و معاونین شهردار ، شهرداران مناطق و مدیران و مسئولان آموزش و پرورش در سالن اجتماعات شهرداری تبریز برگزار شد.
در آئین تنفیذ احکام شهرداران مدارس تبریز ؛
پاشائی : انتخاب شهرداران مدارس باعث زنده شدن امید به شایسته سالاری در دل جوانان می شود .


آئین تنفذ احکام شهرداران مدارس با حضور پاشائی مدیرکل آموزش و پرورش استان ،نجفی شهردار کلانشهر تبریز و معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان و معاونین شهردار ، شهرداران مناطق و مدیران و مسئولان آموزش و پرورش در سالن اجتماعات شهرداری تبریز برگزار شد.
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش:مدارس هفته آینده تعطیل نیست
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مدارس سراسر کشور در هفته آینده به غیر از تعطیلات مبتنی بر تقویم رسمی کشور تعطیل نخواهد بود و آموزشگاه ها همچنان برای فعالیت آموزشی دایر است.23:301393/9/26 چهارشنبه

در 26 و 27 آذرماه با حضور سرکار خانم مهندس گرد ؛ گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان برگزار می شود
با حضور خانم مهندس گرد معاون وزیر و رئیس سازمان امور مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی گردهمائی دو روزه مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان برگزار می شود .18:531393/9/24 دوشنبه

همزمان با هفته پژوهش ؛مسابقه نقاشی ، با عنوان کودک خلاق درآموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز برگزار گردید.
در راستای افزایش خلاقیت و نوآوری میان کودکان مسابقه نقاشی ، با عنوان کودک خلاق در میان حدود 800 نوآموز و دانش آموز پیش دبستانی و دبستانی آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز در محل دبستان صائب برگزار شد.18:251393/9/20 پنجشنبه

در بیست دومین کنگره سراسری قرآن کریم ویژه مدارس سمپاد؛درخشش 37 نفر از دانش آموزان قرآنی استان آذربایجان شرقی
بیست دومین کنگره سراسری قرآن کریم ویژه مدارس استعداد های درخشان (سمپاد) با حضور دانش آموزان این مدارس از سراسر کشور برگزار گردید و 37 نفر از دانش آموزان استان آذربایجانشرقی در رشته مختلف درخشش چشمگیری داشتند. 12:501393/9/20 پنجشنبه

در همایش معاونین و مربیان پرورشی شهرستان بستان آباد ؛طاهر علمی معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان : آموزشی که با پژوهش همراه است می تواند راه نجات باشد .
در هفته پژوهش همایش توانمند سازی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان بستان آباد با حضور معاون پرورشی و فرهنگی استان ، مدیر آموزش و پرورش بستان آباد و مسئولین منطقه ای و مربیان پرورشی منطقه در سالن اجتماعات دبیرستان نمونه دولتی دانش برگزار شد . 12:081393/9/20 پنجشنبه

برگزاری همایش جوانان عاشورائی در شهرستان جلفا
بمناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) ویاران با وفای ایشان همایش بزرگ جوانان عاشورائی به همت سازمان منطقه آزاد ارس و آموزش وپرورش شهرستان جلفا در محل مصلای وحدت این شهرستان برگزار شد.11:451393/9/20 پنجشنبه

ناصر کفشخواه مقدم رئیس سازمان دانش آموزی استان :دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی با اهداء مبلغ720میلیون تومان در جشن شکوفه ها شرکت نمودند.
هرساله در مهرماه آغاز سالتحصیلی همه آحاد جامعه و علی الخصوص دانش آموزان برای تامین موارد مورد نیاز همکلاسی های بی بضاعت خود دست یاری بسوی آنها می گشایند و امسال دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی با اهداء مبلغ720 میلیون تومان در جشن شکوفه ها شرکت نمودند.11:351393/9/20 پنجشنبه

در شورای آموزش و پرورش شهرستان خداآفرین بررسی شد:اقدامات فرهنگی اجتماعی احیای دریاچه ارومیه
در جلسه آذرماه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون سوادآموزی اداره کل، موضوع بررسی اقدامات فرهنگی اجتماعی احیای دریاچه ارومیه مورد بحث و بررسی اعضاء قرار گرفت 01:261393/9/20 پنجشنبه

در همایش تجلیل از معلمان پژوهشگر برتر استان آذربایجانشرقی؛ دکتر جهانگیری مدیر کل پژوهش وآموزش استانداری :آموزش و پرورش در مسیر تحقق اقتصاد دانش بنیان حرکت کند/ علم را باید تبدیل به فن آوری کنیم
همایش تجلیل از معلمان پژوهشگر برتر آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی با حضور دکتر جهانگیری مدیرکل دفتر پژوهش و آموزش استانداری و معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان ،مدیران آموزش و پرورش نواحی پنجگانه تبریز و پژوهشگران نواحی و مناطق آموزش و پرورش در محل آموزشی و رفاهی شماره یک تبریز برگزار گردید.15:551393/9/19 چهارشنبه

برگزاری جلسه ی مدیران و روسای آموزش پرورش مناطق جوار سراب درشهرستان بستان آباد
ناصری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل : جامعه عمل پوشاندن به سیاست های ابلاغی مقام عالی وزارت وظیفه عرفی ، اجتماعی و قانونی ما است .
بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از هنرستان دانش آموزان استثنائی بوستان در شهرستان مراغه
بازدیدهای سرزده رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه ایلخچی از مدارس و حضور در شورای دبیران مدارس منطقه
صمدیان معاون پژوهش ،برنامه ریزی و منابع انسانی استان :دانشی که بر پایه پژوهش بنیان شود نابود شدنی نیست
جهت ایجاد یک مدرسه با خصوصیت پژوهندگی لازم است عوامل مدرسه از جمله مدیر، معلم، دانش آموز و ... پژوهنده باشند
انتصاب جلیل اسلامی بعنوان معاون مدیرکل و مدیرجدید اداره آموزش و پرورش شهرستان مراغه
حضور دانش آموزان دبستان شهید اسماعیلیان ملکان در برنامه زنده ناز بالالار شبکه استانی سهند
برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی ـ اجتماعی احیای دریاچه ارومیه در اداره آموزش وپرورش منطقه تسوج
فرماندار بناب : تا سر کار آمدن دولت تدبیر و امید ، تمام مطالب مربوط به احیای دریاچه ارومیه در حد شعار بود.
خانم معلم خیّر ورزقانی با اهداء یک ماه حقوق خود بار دیگر انجام کارهای خیر را با عمل خویش به همگان تعلیم داد.
پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان : نقش آفرینی بانوان فرهنگی در تصمیم گیری وتصمیم سازی ها منجر به کارهای فوق العاده در آموزش و پرورش خواهد شد.
از اجرائی شدن مصوبه هیئت وزیران در خصوص افزایش مرخصی زایمان از 6 ماه به 9 ماه خبر داد.
کسب رتبه دوم کشوری در توسعه آموزش های فنی و حرفه ای توسط اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‏شرقی
اولین چمن مصنوعی ورزشی آموزش و پرورش مراغه با اعتباری بالغ بریک میلیاردو سیصد میلیون ریال افتتاح شد.
بیشتر
آمادگی حوزه تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی برای اجراء طرح المپیاد درون مدرسه ایی در مدارس
حوزه تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی با تمام توان آماده اجرای طرح المپیاد درون مدرسه ایی در مدارس این استان می باشد.

ایمان،علم و تجربه سه عنصر مهم تربیتی است
معاونت فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در همایش معاونین پرورشی نواحی و مناطق استان سه عنصر مهم تربیبتی را ایمان ،علم و تجربه عنوان کرد.

مجلات رشد بهترین منبع کمک آموزشی در ایران/تشکیل تیم های درسی و آزمون های گروهی
معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش اداره کل در گرد همایی سرگروه های درسی اظهار کرد:مجلات رشد بهترین منبع کمک آموزشی در ایران بشمار می آید و تشکیل تیم های درسی در اداره بهتر کلاس کمک می کند و جایگزین کردن آزمون های گروهی به جای آزمون انفرادی استرس را از بین می برد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:1860 پایگاه تابستانی در سطح استان آذربایجان شرقی فعال بودند
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در مراسم اختتامیه فعالیت های تابستانی که بصورت نمادین در مدرسه دخترانه شاهد ناحیه 3 تبریز برگزار گردید از فعالیت 1860 پایگاه تابستانی خبر داد.

آموزش و پرورش چاره ای جز برنامه محوری ندارد
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جلسه ستاد پروژه مهر گفت: آموزش و پرورش چاره ای جز برنامه محوری ندارد.
بیست و یکمین پژوهشسرای دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در آموزش وپرورش ناحیه 2 تبریزافتتاح شد
نشست مشترک معاون سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش با مدیرکل صداوسیمای استان آذربایجان شرقی
تربیت صحیح بهترین راه حل مشکلات جامعه امروزی است
برون سپاری فصل مشترک آموزش و بازار کار است
طرح باسواد کردن اولیای بی سواد دانش آموزان بامشارکت جدی تمامی همکاران ومدیران محترم مدارس استان اجرا می شود
بیشتر
علمی معاونت فرهنگی وپرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان : دارالقرآن ها ؛ باید مرکز فرماندهی نضهت آموزش قرآن باشند .
مراسم تجلیل از فعالین و برگزیدگان قرآنی شهرستان عجب شیر با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان و بازگشائی دارالقرآن های خواهران و برادران این شهرستان برگزار گردید.10:261393/9/6 پنجشنبه

برگزاری هشتمین جلسه ی شورای آموزش و پرورش بستان آباد
هشتمین جلسه ی شورای آموزش و پرورش بستان آباد با حضور اعضای این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید . 07:411393/9/5 چهارشنبه

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اسکوستاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسکو: هیچ مدرسه ای در سهند بدون انشعابات گاز وجود ندارد
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اسکو در سالن اجتماعات این اداره با حضور اعضاء تشکیل شد.ستاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسکو: هیچ مدرسه ای در سهند بدون انشعابات گاز وجود ندارد07:261393/9/5 چهارشنبه

مدیرکل آموزش وپرورش:رسیدن به قله های رفیع تعلیم و تربیت باید از مدارس ابتدایی شروع شود.
درآیین افتتاحیه طرح آموزش شنای(سباح) دانش آموزان سوم ابتدایی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه (2) ،مدیرکل آموزش وپرورش عنوان کرد: رسیدن به قله های رفیع تعلیم و تربیت باید از مدارس ابتدایی شروع شود.12:471393/7/24 پنجشنبه

افتتاح مدرسه 9 کلاسه امید فردا با 14 میلیارد ریال اعتبار توسط بانک تجارت در اهر
با حضور مدیرعامل و معاونین و روسای شعب بانک تجارت و فرماندار و سایر مسئولین شهرستان و مدیرآموزش و پرورش ومعلمان و دانش آموزان مدرسه 9 کلاسه بانک تجارت در اهر افتتاح شد.10:291393/7/14 دوشنبه
از اجرای طرح المپیاد درون مدرسه درمدارس استان خبر داد.
افتتاح مدرسه چهارکلاسه خیرساز پژوهش پارام منطقه هریس
برگزاری دوره توجیهی آموزشی انتقال با حضور معاون سواد آموزی مدیرکل آموزش وپرورش استان
سایت جدید آموزش و پرورش شهرستان مرند بصورت آزمایشی راه اندازی گردید.
بیست و یکمین پژوهشسرای دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در آموزش وپرورش ناحیه 2 تبریزافتتاح شد
مدارس غیر دولتی نقش اساسی در آموزش و پرورش دانش آموزان دارند
کمیته توجیه و تبلیغ نقش بسزایی در بازگشایی مدارس دارد
طرح هجرت فرصتی برای مهارت آموزی دانش آموزان است
هر قدمی راکه برای شکوفایی استعداد های دانش آموزان لازم باشد ، برمی داریم
برگزاری سومین جلسه گروه بهبود کیفیت سواد آموزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بناب
اجرای طرح سلامت جسمانی نوآموزان درپایگاه های سلامت شهرستان مرند
اردوی یک روزه طرح صالحین پایگاه حوزه مقاومت شهید تجلایی منطقه ترکمانچای برگزار شد
برگزاری همایش نقش اولیا در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در بستان آباد
موفقیت دانش آموز زهرا ابراهیمی در دومین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته تبریز
سامانه فوق سریع امداد آبی توسط مخترعان مراغه ساخته شد
بیشتر

اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز
اداره آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز
اداره آموزش و پرورش اسکو
اداره آموزش و پرورش آذرشهر
اداره آموزش و پرورش بستان آباد
اداره آموزش و پرورش شبستر
اداره آموزش و پرورش صوفیان
اداره آموزش و پرورش هریس
اداره آموزش و پرورش مهربان
اداره آموزش و پرورش خواجه
اداره آموزش و پرورش خسروشاه
اداره آموزش و پرورش گوگان
اداره آموزش و پرورش اهر
اداره آموزش و پرورش هوراند
اداره آموزش و پرورش ورزقان
اداره آموزش و پرورش خاروانا
اداره آموزش و پرورش خداآفرین
اداره آموزش و پرورش کاغذکنان
اداره آموزش و پرورش کلیبر
اداره آموزش و پرورش سراب
اداره آموزش و پرورش مراغه
اداره آموزش و پرورش عجبشیر
اداره آموزش و پرورش بناب
اداره آموزش و پرورش ملکان
اداره آموزش و پرورش مرند
اداره آموزش و پرورش جلفا
اداره آموزش و پرورش میانه
اداره آموزش و پرورش کندوان
اداره آموزش و پرورش ترکمانچای
اداره آموزش و پرورش هشترود
اداره آموزش و پرورش چاراویماق
اداره آموزش و پرورش عشایری
اداره آموزش و پرورش تیکمه داش
اداره آموزش و پرورش نظرکهریز
اداره آموزش و پرورش ایلخچی
اداره آموزش و پرورش تسوج

يكشنبه 30 آذر 1393   21:07:49
 

گزارش تصویری

نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی چیست؟
   
عالی
خیلی خوب
متوسط
ضعیف


Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.