پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: WiKAL7FS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۱۴:۰۸:۴۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۳۷
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در جلسه ستاد شاهد استان:

دشمن ازانحراف فکری فرزندان شاهد بیشترین تبلیغ را علیه اسلام می کند

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی دشمن در صدد است تا فرزندان شهدا را از نظر فکری منحرف کند و به سبب بازتابی که عملکرد خانواده شهدا در جامعه دارد سعی در ضربه زدن به تفکرات انقلابی و اسلامی ایران دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، آیت ا... محسن مجتهد شبستری در جمع اعضای ستاد شاهد استان اظهار داشت: جایگاه و مقام والای شهید با تاکید در متون اسلامی اثبات شده است و همه وظیفه داریم یاد و نام شهدا را در عمل زنده نگه داریم.

نماینده ولی فقیه در استان فرزندان شهید و ایثارگر را یادگاران شاهد عنوان کرد و گفت: احترام و توجه به تربیت صحیح این عزیزان در واقع تجلیل از ایثارگری های شهدا و ادامه راه آنها است.

وی متذکر شد: دشمن در صدد است تا فرزندان شهدا را از نظر فکری منحرف کند و به سبب بازتابی که عملکرد خانواده شهدا در جامعه دارد سعی در ضربه زدن به تفکرات انقلابی و اسلامی ایران دارند.

آیت ا.. شبستری از عملکرد ستاد شاهد استان ابراز خرسندی نمود و تاکید کرد: هدف در این ستاد بالاتر از کمک های مالی، کمک های معنوی این عزیزان برای فرزندان شاهد و ایثارگر باشد تا سد راه توطئه دشمن قرار گیرند.

عضو خبرگان رهبری گفت: مسائل فرهنگی خانواده شهدا نیاز به رسیدگی جدی دارد تا این جوانان آنگونه که هدف شهدا بود تربیت شوند.

وی در پایان اذعان داشت: هرگونه بی عدالتی و نارسایی در بین خانواده شهدا، روحانیون و ایثارگران در جامعه قابل قبول و رضایت مردم نخواهد بود و معلمان باید در خصوص تربیت صحیح این عزیزان که بیشترین تاثیر را دارند، تلاش نمایند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه