پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: uyrgJOOM      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۴:۰۳:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۵
مديركل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی خبر داد:

كمك 450 ميلياردی اولیاء دانش آموزان به مدارس استان

مديركل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی از كمك 450 ميليارد ريالي اولیاء دانش آموزان به مدارس استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ جعفرپاشایی گفت: در سال تحصيلي گذشته اولياي دانش آموزان استان 450 ميليارد ريال به مدارس اهداء كردند كه بیش از 43 ميليارد ريال از اين مشاركت ها به صورت نقدي و نزدیک 2 ميليارد ريال آن نيز به صورت غيرنقدي و در قالب كارگروه هاي تخصصي انجام شده است.

وی در ادامه ميزان مشاركت مالي از سوي اوليا را قابل تقدير دانست و ادامه داد: بايد با برنامه ريزي و اعتمادسازي درست زمينه جذب مشاركت و حضور اولياء در آموزش و پرورش را فراهم و انگيزه سازي كرد زيرا مشاركت آنها ظرفيتي موثر براي توسعه برنامه هاي آموزشي و پرورشي در مدارس است.

پاشایی با اشاره به تشكيل انجمن هاي اوليا و مربيان در6490 مدرسه استان، گفت: انجمن هاي ياد شده در 76 درصد مدارس استان تشكيل شده اند.

وی آمار اعضاي انجمن ها را 71 هزار و 801 نفر اعلام كرد و افزود: از اين تعداد45 هزار و 841 عضو منتخب اوليا و25 هزار و960 نفر عضو مربيان مدرسه هستند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه