پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: IuPThEpT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۰:۵۵:۰۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۸۴
در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه سه تبریز؛

پاشایی: کلیه برنامه های مجموعه آموزش و پرورش استان بایستی همسو با وزارت باشد

صبح امروز مدیر کل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای معاونین ناحیه سه تبریز گفت: کلیه برنامه های آموزش و پرورش آذربایجانشرقی بایستی همسو با وزارت باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه 3 تبریز؛ جعفرپاشایی اذعان داشت: برنامه، اقدام و فعالیتی مورد قبول ماست که اهداف ترسیم شده توسط آموزش و پرورش استان و وزارتخانه را مد نظر قرار داده و در نهایت تحولی در دانش آموزان و کف مدرسه ایجاد کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان خاطر نشان ساخت: خوشبختانه آموزش و پرورش ناحیه 3 گام به گام با برنامه های وزارت و اداره کل پیش رفته و در برخی امور فراتر از برنامه ها عمل نموده است.

پاشایی بر اجرایی شدن شعار سالتحصیلی جدید تاکید نمود و افزود: محور فعالیت های ما دانش آموزان، معلمان و اولیاء بوده و لازمه تحول در آموزش پرورش توجه به این سه مقوله مهم است.

وی تصریح کرد: اولیاءبعنوان مشتریان ما، معلمان بعنوان عناصر کلیدی و دانش آموزان مخاطبان اصلی ما در آموزش و پرورش محسوب می شوند.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان با اشاره به اینکه بایستی نهضت بازدید از مدارس جدی گرفته شود، تصریح کرد: بهبود کیفیت فرایند آموزشی در سایه پیگیری مسئولان و حضور در مدرسه محقق خواهد شد.

پاشایی در این جلسه با اظهار رضایت از روند شاخص های آموزشی، پرورشی، مالی و دیگر حوزه ها به ابتکارات و نو آوری های این ناحیه اشاره کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در بخش پایانی توصیه های لازم برای پیشبرد هرچه بهتر امور را به حاضرین جلسه ارائه کرد.

گفتنی است که مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره، از تلاش های همکاران قدردانی نمود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه