پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: eclnim1y      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۰۸:۵۵:۴۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۶۸
با حضور معاون تربیت‎بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان:

طرح صبحانه سالم در مدارس ناحیه یک تبریز اجرا شد

با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان و سایر مسئولین، دانش آموزان مدارس ناحیه یک تبریز در یک فضای صمیمی و در کنار دوستان خود صبحانه سالم را میل کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه یک تبریز؛ رسول صادقی گفت: دانش آموزان در تمامی مدارس باید از صبحانه کامل استفاده کرده و در مدارس از فروش مواد غذایی غیر مجاز در بوفه های مدارس جلوگیری شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان تاکید کرد: بازرسی ها، توسط سازمان دانش آموزی و معاونت تربیت بدنی و سلامت استمرار خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز گفت: متاسفانه زندگی ماشینی، سالم زیستن را از ذهن ما زدوده و برخی عادت های بد، آلودگی هوا، عدم تغذیه مناسب و تحرک کافی ساختار بدنی را از همان کودکی دچار تهدید کرده است.

حیدر پورسلیمان افزود: برای آشنایی دانش آموزان و معلمان با تغذیه سالم لیست مواد غذایی مجاز و غیر مجاز به صورت بنر در حیات تمامی مدارس ناحیه نصب می شود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه