پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: u99qnuk0      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۱:۵۲:۳۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۹۳

دانش آموزان و فرهنگیان خواجه بیش از 107 میلیون ریال به جبهه مقاومت کمک کردند

فرهنگیان ودانش آموزان نوع دوست آموزش و پرورش خواجه کمک های نقدی و غیر نقدی به ارزش بیش از107 میلیون ریال جهت یاری به جبهه مقاومت اسلامی و مردم مظلوم سوریه در پایان هفته گذشته ارسال کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل خواجه، معاون پرورشی آموزش وپرورش خواجه با اعلام این خبر افزود:  این کمک های غیرنقدی  از یک ماه پیش تاکنون در کمپین  مستقر در اداره جمع آوری شده بود،  که برای اعزام به سوریه ارسال  گردید. 

 وی  گفت:  این محموله شامل 50 تخته پتو، 290 بسته لباس گرم و 655 جفت دستکش، جوراب ، کلاه  ومقادیری موادغذایی ووسائل آشپزی به ارزش بیش از 107  میلیون ریال برای مدافعان حرم و مردم مظلوم سوریه است. 

اشرفی یادآور شد: همچنین  ماهانه مبلغی درحدود 50هزار  ریال از حقوق همکارن داوطلب، کسر  و به حساب پشتیبانی از جبهه مقاومت و مردم ستم دیده  سوریه واریز می گردد.

لازم به ذکر است که  این کمکها با مساعدت وهمکاری معاونت پرورشی آموزش وپرورش خواجه وبسیج دانش آموزی صورت گرفته است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه