پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: cBO0Aq11      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۳:۳۱:۲۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۱۱
در بازدید از مدارس و کانون حرکات اصلاحی و ورزشی مرند مطرح شد:

احمدزاده: لزوم توجه به ایمن سازی سالن و کانون های ورزش دانش آموزی

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در بازدید از مدارس و کانون حرکات اصلاحی و ورزشی مرند بر لزوم ایمن سازی این مراکز تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مرند، رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اداره کل آموزش و پرورش استان از مدارس و کانون های حرکات اصلاحی و ورزشی بازدید نمودند.

مرتضی احمدزاده با حضور در مدرسه ورزش های پهلوانی و زورخانه ای از نزدیک در جریان فعالیت های آن قرار گرفته و قول مساعدت مبنی بر توسعه فعالیت های آن را داد.

وی خواستار ایجاد مرکز مستقلی در حد نام مرند برای حرکات اصلاحی شد.

احمدزاده همچنین از بخش بدنسازی تازه افتتاح شده نیز بازدید کرد و از نتیجه درخشان حضور 14 نفر از کشتی گیران آموزش و پرورش مرند در تورنمنت بین المللی روز جهانی کودک تهران اظهار خرسندی نمود.

وی سپس با حضور در مدرسه دین و دانش از روند فعالیت کانون ورزشی نرجس و نیز درس تربیت بدنی و تعمیر و بهسازی سیستم گرمایشی و نصب هیتر بازدید نموده و خواستار تدریس مطابق کتاب راهنما برنامه درسی ملی تربیت بدنی شد.

احمدزاده در این بازدید بر فعالیت کانون ها طبق دستورالعمل کانون های ورزشی تاکید نموده  و اظهار داشت: علاوه بر کانون های درون مدرسه ای که شهریه ها باید به حساب مدارس واریز شود در کانون های برون مدرسه ای نیز باید دستگاه کارتخوان نصب شده و درآمدهای کانون ها به حساب خزانه واریز گردد.و هرگونه اخذ و پرداخت وجه دستی ممنوع و مغایر قانون می باشد.

وی در ادامه بر لزوم ایمن سازی دیوارهای سالن ها، تعویض حالت باز و بسته شدن حلقه های بسکتبال از عمودی به جانبی نیز اشاره نمود.

 و در خاتمه بازدید، با حضور در کارشناسی های تربیت بدنی و سلامت آن منطقه،  فعالیت های کارشناسان مربوطه را ارزیابی و از زحماتشان قدردانی نمود و در حوزه فعالیت های ورزشی نیز از کانون های حرکات اصلاحی، ورزش های پهلوانی و کانون های ورزشی شهرستان بازدید بعمل آورد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه