پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: uafK7r1v      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۴:۱۳:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۳۹

نشست تخصصی سرگروههای آموزشی مدارس استثنایی آذربایجان شرقی برگزار شد

رئیس آموزش و پرورش استثنایی آذربایجان شرقی بر تسلط در بحث طراحی آموزشی، تسلط به آیین نامه ها و شیوه نامه ها تاکید کرد و انجام بازدیدها با رویکرد بررسی راهکارهای تحقق اهداف تعلیم و تربیت نمایانگر پویایی گروههای آموزشی دانست .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، در این نشست مریم خوشبخت با اشاره به نقش اثربخش گروههای آموزشی، گفت:  تسلط در بحث طراحی آموزشی، تسلط  به آیین نامه ها و شیوه نامه ها و همچنین بازدیدها با رویکرد بررسی راهکارهای تحقق اهداف تعلیم و تربیت نمایانگر پویایی گروههای آموزشی است .

وی تشکیل کمیته کیفیت بخشی و گروههای آموزشی در مدارس را از عوامل تاثیرگذار برکیفیت آموزشی دانست و افزود: بازدیدها باهدف تقویت تعامل و تبادل نظر با همکاران و بررسی راهکارهای  تقویت نقاط قوت و رفع کاستی هاست.

  خوشبخت وجود همکاران مجرب و دلسوز در گروههای آموزشی را نوید بخش ارائه طرحها و تولید محتوای آموزشی بیان کرد و افزود برگزاری کارگاههای آموزشی  همکاران با هدف ارائه شیوه های نوین تدریس  در اولویت این اداره است.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه