پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: GdWurvnR      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۶:۲۸:۵۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۰۵
با اعطای لوح سپاس از طرف استاندار آذربایجانشرقی؛

از مدیر کل آموزش و پرورش استان به جهت کسب رتبه برتر در حوزه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395تجلیل شد

در آیین تجلیل از دست‌اندرکاران سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395، استاندار آذربایجانشرقی با اعطای لوح سپاس از مدیر کل آموزش و پرورش استان به جهت کسب رتبه برتر در حوزه سرشماری قدردانی نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ اسماعیل جبارزاده گفت: لازمه برنامه‌ریزی و کار علمی، داشتن آمار دقیق و به‌روز است و بنا داریم هیچ کاری در استان بدون پشتوانه علمی و کار تحقیقاتی انجام نشود که لازمه آن، داشتن تحلیل‌های آماری دقیق است.

 
 استاندار آذربایجانشرقی در آیین تجلیل از دست‌اندرکاران سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 اظهار داشت: با تلاش و همدلی همگانی مردم و مسوولان استان، آمار ثبت‌نام اینترنتی سرشماری در آذربایجان شرقی بالاتر از میانگین کشوری بود.
وی ادامه داد: بیش از یک هزار و 500 آمارگیر در این سرشماری تلاش کردند تا اطلاعات مردم استان را به نحو احسن جمع‌آوری کنند که تلاش آنان قابل تقدیر است.
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این که تردیدی در اهمیت آمار وجود ندارد، افزود: داده‌ها و یافته‌های آماری باید در راستای حل مشکلات و با استفاده از روش‌های مدرن مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.
جبارزاده اضافه کرد: امیدواریم با ارایه این اطلاعات در سال جاری بتوانیم برنامه‌های استان برای سال 1396 را بر اساس یافته‌های جدید بازنگری و به‌روز کنیم.
استاندار آذربایجان شرقی در پایان با تاکید بر همدلی و هماهنگی مسوولان در عرصه خدمت به مردم، گفت: باید از فرصت‌ها و جایگاه‌های مدیریتی خود برای خدمت به خلق خدا استفاده کنیم.
گفتنی است در این آیین که با حضور رییس مرکز آمار ایران برگزار شد، از مدیر کل آموزش و پرورش استان به جهت کسب رتبه برتر در حوزه سرشماری عمومی نفوس و مسکن در استان آذربایجان شرقی تجلیل و قدردانی شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه