پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: MTJvaCd3      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۲:۰۲:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۴۵
کمیته برنامه ریزی منطقه هشترود برگزار شد;

معاون آموزش متوسطه استان: تجزیه و تحلیل عملکرد، مسیر پیشرفت را تسهیل می کند

معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی تاکید کرد: تجزیه و تحلیل عملکرد گذشته و درک ضعف های آن مسیر پیشرفت ما را با تلاش مضاعف تسهیل خواهد نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از هشترود، جلسه کمیته برنامه ریزی منطقه هشترود با حضور معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش و مدیران مدارس دوره های متوسطه اول و دوم  تشکیل یافت.

عاشور اکرمی اظهار داشت:: با آنکه همکاران خیلی زحمت کشیده اند ولی باید باز هم تلاش بیشتری نمایند تا کاستی ها و ضعف ها را از بین برد .

وی ادامه داد:  تجزیه و تحلیل عملکرد گذشته و درک ضعف های آن مسیر پیشرفت ما را با تلاش مضاعف تسهیل خواهد نمود.

در این جلسه ضمن بررسی  نتایج امتحانات سال گذشته نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار گرفت و مدیران مدارس نظرات و پیشنهادات لازم را ارائه نمودند.

معاونت آموزش متوسطه استان در ادامه سفر خود به هشترود از همکاران  فرهنگی محمدعلی علیزاده ، خداوردی غیبی و میرداوود موسوی حسینی همکار فرهنگی و پدر بزرگوار شهید جاویدالاثر موسی موسوی حسینی عیادت نمود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه