پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: Dml0tU5C      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۸:۵۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۸۰
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

آیت الله هاشمی رفسنجانی لحظه ای از حمایت ولایت و رهبری دست نکشیدند

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در حاشیه آیین بزرگداشت ارتحال حضرت آیت ا...هاشمی رفسنجانی در گفتگو با واحد خبر اداره اطلاع رسانی گفت: حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی چه در زمان استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران و چه در دوران امام راحل و چه در زمان رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)لحظه ای از حمایت ولایت و رهبری دست نکشیدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ جعفر پاشایی درحاشیه آیین بزرگداشت ارتحال حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی در گفتگو با واحد خبر اداراه اطلاع رسانی با بیان این که ایشان از قبل انقلاب با رژیم پهلوی مبارزه کردند و برای اسلام و انقلاب افتخارات زیادی آفریدند،اظهار داشت: صبر، تحمل، بردباری، مدیریت، ابتکار، خلاقیت،  نوآوری و کارآمدی   از ویژگی های بارز شخصیت ایشان بود.

وی افزود: حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی  در زمان اسقرار نظام جمهوری اسلامی ایران   و در دوران امام راحل و  در زمان رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)لحظه ای از حمایت ولایت و رهبری دست نکشیدند.

 مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی  تصریح کرد: الان که فقدان ایشان را احساس می کنیم حتما موضوع بسیار مهمی به نام اسلام که ماترک نبی مکرم اسلام و ماحصل خون شهیدان است را محافظت کنیم.

پاشایی ادامه داد: جوانان عزیز که تازه  پا به عرصه های مختلف نظام گذاشته اند با حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب راه امام و شهدا و بزرگواری این چنینی که  برای استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران  زحمت کشیدند را ادامه دهند.

وی با اشاره به تفرقه افکنی های دشمن خاطر نشان کرد: خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی ایران طوری  پایه ریزی شده است که توانایی ایستادگی در مقابل استکبار جهانی  را دارد و حو ادث  و وقایع بسیار مهمی چون  هشت سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشته است.

 مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان این که در زمان ارتحال امام (ره) دشمن چشم طمع به این سرزمین دوخته بود ولی  با انتخاب جانشین خلف، حضرت آیت الله خامنه ای به رهبری انقلاب نقشه دشمنان نقش بر آب شد، گفت:  این انقلاب در برابر دشمنان مصونیت پیدا کرده است حوادثی این چنینی نمی تواند ضربه ای  به آرمان های انقلاب  بزند. البته این ضایعه بزرگی است و چندین سال طول می کشد که شخصیتی همچون آیت الله هاشمی رفسنجانی تحویل نظام داده شود.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه