پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: 6Ri5lHr5      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۲۲:۴۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۸۰
مسئول بسیج دانش آموزی آذربایجانشرقی در مراسم یاوران ولایت:

دانش آموزان برتر دوره استانی طرح ولایت به کشوری اعزام می شوند

مسئول بسیج دانش آموزی استان آذربایجان شرقی از اعزام ۷۰درصد دانش آموزان شرکت کننده در دوره استانی به مرحله کشوری با هماهنگی معاونت فرهنگی و پرورشی خبر داد و گفت:این افراد شامل دانش آموزانی خواهد بود که از نظر کمی و کیفی در رتبه های اول تا سوم قرار گرفته اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، افتتاحیه طرح تابستانی یاوران ولایت بسیج دانش آموزی آذربایجان شرقی با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریزعصرشنبه۲۴تیر۹۶در اردوگاه الغدیرتبریز برگزار شد.

وحید فرشباف از اعزام ۷۰درصد دانش آموزان شرکت کننده در دوره استانی به مرحله کشوری با هماهنگی معاونت فرهنگی و پرورشی خبر داد و گفت:این افراد شامل دانش آموزانی خواهد بود که از نظر کمی و کیفی در رتبه های اول تا سوم قرار گرفته اند.

وی به طرح هجرت دانش آموزی اشاره کرد و گفت:این طرح در جهت مرمت٬بهسازی و آماده سازی مدارس کم برخوردار و محروم با حضور ۸ هزار دانش آموز در حال اجراست.

مسئول بسیج دانش آموزی استان سومین طرح اجرایی را آمادگی دفاعی دانش آموزان عنوان کرد و اظهار داشت: کلاس های دهم و نهم این درس را به  صورت تئوری و عملی می گذرانند.

وی با اشاره به طرح یاوران ولایت دانش آموزی٬خاطرنشان شد:این دوره با مشارکت آموزش و پرورش با هدف تربیت دانش آموز برای دانش آموز طی سالیان متوالی برگزار شده است.

فرشباف اذعان داشت: این دانش آموزان برگزیدگان دوره متوسطه دوم و فرماندهان واحد ها می باشند که طی ۱هفته مسائل تشکیلاتی٬بصیرتی و معرفتی را آموزش می بینند.

وی از همکاری مدیر کل ولایت مدار و متدین آموزش و پرورش استان قدردانی نموده و خاطرنشان ساخت: آقای پاشایی در خصوص سند ۲۰۳۰با فصل الخطاب خواندن سخنان مقام معظم رهبری ولایت مداری جامعه فرهنگی را دشنه ای برای توطئه های دشمنان دانست.

گفتنی است، این طرح در دو نوبت دختران و پسران دانش آموز برگزار می شود.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه