پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: slq6qyvb      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۲۳:۵۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۶۱
مدیر آموزش و پرورش مراغه خبر داد:

افزایش 10 درصدی ثبت نام مراکز پیش دبستانی مراغه در سالتحصیلی آینده

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: در سالتحصیلی آینده قرار است 4500 نوآموز در مراکز پیش دبستانی این مدیریت مشغول تحصیل خواهند بود که این آمار نسبت به سال گذشته ده درصد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مراغه، جلیل اسلامی افزود:براساس دستورالعمل ثبت نام  مدارس ، برگزاری کلاس های پیش دبستانی بر عهده وزارت آموزش و پرورش می باشد و با نظارت این مدیریت جهت ورود به مقطع ابتدایی ، کارنامه معتبر با کد دانش آموزی صادر می گردد و سایر گواهی نامه ها به هیچ عنوان قابل قبول این وزارت نخواهد بود.

وی ادامه داد:  اولیای نوآموزان جهت ثبت نام فرزندان و سنجش سلامت  آن ها به مراکزی مراجعه نمایند که دارای مجوز فعالیت از آموزش و پرورش باشند.
معاون مدیر کل و مدیرآموزش و پرورش مراغه افزود : در سالتحصیلی آینده قرار است 4500 نوآموز در مراکز پیش دبستانی این مدیریت مشغول تحصیل خواهند بود که این آمار نسبت به سال گذشته ده درصد افزایش پیدا کرده است.
گفتنی است :خانواده هایی که فرزند 5سال تمام دارند در زمان مراجعه به مراکز پیش دبستانی دارای مجوز از آموزش و پرورش ،  برای سنجش سلامت به نزدیکرین پایگاه سنجش این شهرستان معرفی می شوند.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه