پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: n3BBK2ct      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۲۵:۱۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵۱
مدیر آموزش و پرورش هشترود گفت:

اجرای طرح مزرعه تابستانی در ۳ آموزشگاه هشترود برای اولین بار

مدیر آموزش و پرورش هشترود گفت: برای اولین در منطقه طرح مزرعه تابستانی در سه آموزشگاه این شهرستان اجرایی شده است و کلاسهای آموزش خانواده رایگان برای اولیا نیز در نظر گرفته شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از هشترود، بهمن اقدمی گفت:  درهر سال تحصیلی دانش‌آموزان با پایان امتحانات آخر سال به انتها می‌رسد و دانش‌آموزان به تعطیلات تابستانی می‌روند؛ آموزش و پرورش نیز در طول تابستان، برنامه‌های متنوعی را برای دانش‌آموزان در قالب پایگاه‌های تابستانی اجرا می‌کند که این برنامه اختیاری است و دانش‌آموزان می‌توانند در صورت تمایل در این برنامه‌ها شرکت کنند.

 وی اظهار داشت: در شهرستان هشترود نیز ۱۱ پایگاه تابستانی در کانون ها و سالن های ورزشی، دارالقران و مدارس دولتی و غیر دولتی فعالیت می کنند که تا کنون ۱۲۰۰ دانش آموز در پایگاه اینترنتی ثبت نام کرده و با احتساب مدارس غیردولتی و آموزشگاه های آزاد  نزدیک به ۲۵۰۰ دانش آموز به گذراندن اوقات فراغت در کلاس های ورزشی،هنری، علمی و قرآنی مشغول هستند که روزبروز بر تعداد آنها افزوده می شود.
مدیر آموزش و پرورش هشترود افزود: دانش آموزان بسیجی و هنرمند نیز در قالب طرح هجرت به آماده سازی و زیباسازی مدارس مشغول خواهند شد که جا دارد از بسیج دانش آموزی منطقه، فرهنگی و هنری سپاه و بخصوص فرماندهی سپاه ناحیه در این خصوص تقدیر شود.
وی تصریح کرد: بیشتر فعالیت ها رویکردی قرآنی خواهد داشت. همچنین پایگاهها از نظر کیفیت کلاسها نیز رشد چشمگیری داشته اند.

اقدمی اضافه کرد: جهت رفاه دانش آموزان در مراکز ثبت نامی کلاسهایی همانند تنیس روی میز و سالن ورزشی رایگان در نظر گرفته ایم. همچنین در پایان ترم نیز دانش آموزان ممتاز پایگاهها به اردو فرستاده خواهند شد.

وی تاکید کرد: لازم به ذکر است آموزش و پرورش در خصوص تشکیل کلاسها نیز با سایر نهادها همکاری های لازم را داشته است و آماده همکاری در خصوص برگزاری کلاسها با سایر نهاد نیز میباشد.

مدیر آموزش و پرورش هشترود خاطرنشان کرد: همچنین برای اولین در منطقه طرح مزرعه تابستانی در سه آموزشگاه اجرایی شده است و کلاسهای آموزش خانواده رایگان برای اولیا نیز در نظر گرفته شده است.

 

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه