پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: ITiqK8WV      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۲:۴۱:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۴

کسب دو عنوان برتر مسابقات قرآن، عترت و نماز کشور توسط دانش آموزان آذربایجان شرقی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از موفقیت دو نفر از دانش آموزان استان در مرحله کشوری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، طاهر علمی اظهار داشت: مرحله کشوری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در بخش پسران که در استان اردبیل برگزار می شود، با معرفی برگزیدگان نفرات اول تا پنجم به کار خود پایان داد و دانش آموزان استان نیز از این دوره از مسابقات بی نصیب نماندند.

وی با اشاره به بالا بودن سطح رقابت در این دوره از مسابقات از کسب رتبه سوم رشته تفسیر توسط دانش آموز محمد رجبی در پایه سوم متوسطه از شهرستان مرند و همچنین کسب رتبه سوم بخش انشای نماز توسط عرفان مردانی دانش آموز پایه سوم متوسطه از شهرستان اهر خبر داد.

 گفتنی است دور دوم این دوره از مسابقات در بخش دختران از 25 تیرماه به مدت 3روز در دانشگاه محقق اردبیلی در شهر اردبیل برگزار خواهد شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه