پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: cGA8ZDlP      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۲۰:۰۷:۱۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۷
درسومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان؛

پاشایی: امسال در بحث اعزام کاروان راهیان نور، آذربایجانشرقی عنوان برتر کشور را کسب کرد

پاشایی در سومین جلسه شورای آموزش وپرورش استان گفت: فصل تابستان برای مجموعه فصل تلاش و ریل گذاری برای سال تحصیلی آینده برای فرآیند 9 ماهه دستگاه تعلیم و تربیت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی عصر امروز در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: فصل تابستان برای مجموعه دستگاه تعلیم و تربیت بعنوان زمان مناسب برای برنامه ریزی و ریل گذاری سال تحصیلی آتی حائز اهمیت است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان اهمیت شورای آموزش و پرورش، تصریح کرد: شورای آموزش و پرورش رکن بسیار  مهم و مرجع تصمیم گیری و سیاست گذاری در حوزه های مختلف دستگاه تعلیم و تربیت است.

وی اذعان داشت: امروز اگر موفقیت هایی در طول 4 سال گذشته بدست آمده نقش بی بدیل این مجموعه شایان توجه می باشد.

پاشایی با اشاره به اینکه در این موفقیت ها نقش همدلی و همراهی مسئولین استان چشمگیر  بوده است اظهار داشت: دستگاه تعلیم و تربیت استان اخیرا در ادامه این موفقیتها از لحاظ کمی و کیفی در اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور رتبه برتر کشور را کسب و مورد تجلیل قرار گرفت.

مدیر دستگاه تعلیم وتربیت آذربایجانشرقی افزود: در فصل تابستان مجموعه با بسیج تمامی منابع و امکانات در غنی سازی اوقات دانش آموزان تلاش می کنند.

پاشایی یادآور شد: امسال در تحقق خواسته استاندار محترم با برنامه ریزی درست و دقیق شاهد حضور چشمگیر و بی سابقه میهمانان تابستان در بحث جذب گردشگران فرهنگی به استان هستیم.

مدیر کل آموزش وپرورش استان اظهار داشت: موضوع هدایت تحصیلی نیز بحث دیگری است که با اطلاع رسانی رسانه های همگانی با قوت تمام در حال پیگیری و ریل گذاری در مسیر صحیح می باشد.

پاشایی دربخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: کارهای اجرای پروژه مهر در بخشهای مختلف انجام شده و بخصوص در بحث ثبت نام دانش آموزان تاکید و پیگیری به جد در راستای آسایش و رفاه دانش آموزان و اولیاء انجام می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در ادامه همکاری ادارات و مراجع مرتبط را در بحث جلوگیری از مبادی بیسوادی در سال های آتی را نیز خواستار شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه