پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: VQsbwM3h      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۸:۱۷:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۸
درسومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان؛

استوار آذر: مشارکت عمومی اولیاء در اداره کرد مدارس امری ضروریست

استوار آذر در سومین جلسه شورای آموزش وپرورش استان گفت: مشارکت عمومی اولیاء در اداره کرد مدارس امری ضروریست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، استوار آذر در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز گفت: کسب عنوان برتر دستگاه تعلیم و تربیت استان در بحث اعزام کاروان های راهیان نور برگ زرین دیگری بر عملکرد شایسته  دستگاه تعلیم وتربیت استان در دوره کنونی است.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی تصریح کرد: مشارکت عمومی اولیا در اداره کرد مدارس، با تمایل و اختیار خود ایشان صورت پذیرد.

وی با اشاره به اینکه در پوشش تحصیلی مناطق عشایری بیشتر مورد توجه قرار گیرد افزود: این قشر زحمتکش  و تولید کننده بعنوان سرمایه نظام محسوب می شوند.

استوار آذر خواستار همکاری دستگاهها ونهادهای دیگر با آموزش وپرورش شد و ادامه داد: هماهنگی وهمکاری باعث اجرای سریع، با دقت و منظم برنامه ها در جهت رسیدن به اهداف ترسیم شده می شود.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی اظهار داشت: در هدایت تحصیلی مدیران ومشاوران بیشتر از پیش به اولیاء و دانش آموزان کمک کنند تا ابهامات موجود در فرایند هدایت تحصیلی از بین برود.

استوار آذر یاد آور شد: مدیران مدارس در ثبت نام دانش آموزان بر رعایت قانون ومقررات، انجام به موقع، شفاف و روان و رضایت دانش آموزان توجه کرده و از دریافت وجوه اجباری خودداری نمایند.

وی در پایان اذعان داشت: یکی از انتظارات کمیته سیاستگذاری تبریز2018 از آموزش وپرورش، آگاهسازی دانش آموزان در مدارس و فراهم کردن بسترها باتوجه به ظرفیت عظیم مجموعه دستگاه تعلیم وتربیت است.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه