پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: NrPG6Uzc      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۲۱:۵۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۹
جلسه کمیته هماهنگی وبرنامه ریزی آموزش و پرورش مناطق ورزقان/

صمدیان:مدیریت بهینه منابع انسانی در آموزش و پرورش امری انکار ناپذیراست

جلسه کمیته هماهنگی وبرنامه ریزی آموزش و پرورش مناطق ورزقان و خارونا باحضور معاون پژوهش، برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان دراتاق مدیریت برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ورزقان، صمد صمدیان ضمن تشکر ازاعضای کمیته ، نیروی انسانی هر سازمان را سرمایه اصلی آن نهاد دانسته وبه ضرورت توزیع بهینه منابع انسانی جهت صرفه جویی در منابع مادی تاکید کرد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان همچنین به بهبود کمیت و کیفیت خدمات در آن سازمان اشاره نمود و با توجه به تعداد زیاد معلمان بالای 20 سال و بازنشسته در هر سال ، مدیریت بهینه منابع انسانی در آموزش و پرورش را امری انکار ناپذیر جهت حل مشکلات پیش رو عنوان کرد.

گفتنی است در این جلسه چالشهای پیش روی ساماندهی بهینه نیروی انسانی هر یک از مناطق ورزقان و خاروانا در سالتحصیلی جدید مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای اجرایی بررسی و پیشنهاد شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه