پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: TThKKEV0      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۲۴:۱۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۵
با همکاری آموزش وپرورش وموسسه فراسوی بی نهایت برگزارشد:

اولین سمینار «فردای زیبای من » درشهر خواجه

اولین سمینار «فردای زیبای من » با حضور اساتید دانشگاه و رئیس آموزش وپرورش خواجه در سالن اجتماعات الزهراء خواجه با هدف ایجاد انگیزه در تحصیل ،کار وزندگی برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از خواجه، دراین سمینار که دانش آموزان پیش دانشگاهی، دانشجویان سال اول وتعداد کثیری از زوج های جوان حضور داشتند، باقرزاده از اساتید دانشگاه تبریز با ارائه راهکارهای موفقیت در تحصیل و زندگی  و روش های شاد زیستن در شرائط مختلف  آینده موفق وافق روشن  درپیش روی  حاضران قرارداد وتاکید کرد که آینده زیبا را باید خود ما بسازیم و منتظر پیش آمدن فرصت ها نباشیم.

ایمان نژاد رئیس آموزش وپرورش خواجه نیز که دراین مراسم حضورداشت گفت:« فردای زیبا» را باید از مدارس وکلاس ها شروع کرد وبرای خلق  آن  تلاش ،اراده، پشتکار وجدیت  امروز بسیار لازم است که دانش آموزان باید خود را به این عوامل تعیین کننده مسلح نمایند.

لازم به ذکر است که این مراسم با همکاری وهماهنگی آموزش وپرورش خواجه وموسسه فراسوی بی نهایت در شهر خواجه  برگزارشد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه