پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي
کدمطلب: Vd2L2i2x      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۴۸:۲۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۱۳
رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد:

نتایج پنجمین دوره طرح ملی دادرس دانش آموزان آذربایجان شرقی

رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اعلام نتایج پنجمین دوره طرح ملی دادرس دانش آموزان در مرحله استانی، گفت: تیم های دبیرستان دخترانه فرزانگان ناحیه 3 تبریز و تیم ناحیه 4 تبریز بعنوان نمایندگان استان به مسابقات کشوری که در رامسر برگزار خواهد شد معرفی شدند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، داریوش حکیمی در خصوص این طرح در استان گفت: در این دوره از مسابقات بیش از 700 نفر دختر و پسر دانش آموز  بمدت 2 روز در رشته های امدادی در اردوگاه الغدیر تبریز به رقابت پرداختند.

رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش استان افزود: در بخش خواهران تیم های فرزانگان دوره اول متوسطه ناحیه 3تبریز، دبیرستان شمس تبریزی ناحیه 5، تیم شهرستان سراب به ترتیب رتبه اول تا سوم را بخود اختصاص دادند و تیم شهرستان اهر  جام کرامت را کسب کرد  .


وی تصریح نمود: در بخش برادران تیم های مدرسه علی بن ابیطالب  ناحیه 4 تبریز ،مدرسه قدس ناحیه 5 تبریز و  سراب رتبه های اول تا سوم را کسب و تیم ملکان جام کرامت  را بدست آورد.

حکیمی ابراز داشت: با مشخص شدن برترین های مرحله استانی در نهایت تیم های دبیرستان دخترانه  فرزانگان ناحیه 3 تبریز و آموزشگاه علی بن ابی طالب ناحیه 4 تبریز  بعنوان نمایندگان استان به مسابقات کشوری که شهریورماه سالجاری در بندر انزلی برگزار خواهد شد معرفی شدند .
این مقام مسئول در آموزش و پرورش استان خاطر نشان شد: سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه این المپیاد از جوانان دانش آموز  شرکت کننده و دست اندرکاران المپیاد به ویژه اداره کل آموزش و پرورش و معاونت تربیت بدنی و سلامت قدردانی کرد و قول داد تیم هایی که رتبه اول کشوری را کسب کنند به سفر تفریحی کیش با هزینه هلال احمر استان اعزام خواهند شد.


وی ادامه داد :انتظار ما از دانش آموزان عزیز این است که دست در دست هم داده ودر جهت حفظ آمادگی خود و خانواده هایشان در مواجه بهینه در برابر حوادث و بحرانها اهتمام نمایند .
حکیمی اذعان داشت:جهت آماده سازی  تیم های برتر برای حضور در رقابت های کشوری با همکاری هلال احمر تمرینات لازم صورت می پذیرد.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه